web stránky, internetové portály, online systémy, online bannery
online roboty, iphone aplikace, flash aplikace, grafické práce, SEO optimalizace

Co umím a co Vám mohu nabídnout.

Web stránky

Web stránky

Vytvořím pro Vás či Vaši firmu webové stránky, šité na míru právě Vám. Nepoužívám žádné předdefinované šablony. Vše je stavěno od začátku dle představ klienta. Webové stránky mohou být tvořeny tehnologií Flash nebo klasicky pomoci html (xhtml).

Technologii flash doporučuji pro "Imidžové stránky", kde není zapotřebí využívat služeb vyhledávače a své potencionální zákazníky oslovujete jiným způsobem než pomocí internetových vyhledavačů.

Weby vytvořené pomocí html (xhmtl) "Statické stránky" u této technologie můžeme využít služeb vyhledávačů a web tak pro vyhledávače optimalizovat, aby potencionální zákazník Váš web našel při zadání klíčových slov do vyhledávače.

Internetové portály

Internetové portály

Poradím a následně naprogramuji internetový portál, kde můžete propagovat své výrobky, jako jsou eshopy, inzertní portály, seznamky atd...

K naprogramování takovýchto portálů nepoužívám žádné šablony. Každý projekt vytvářím od čistého papíru dle potřeb a požadavků klienta.

Online systémy

Online systémy

Zhotovim online systémy, do kterých mají uživatelé přístup pouze pomocí svého přihlašovacího jména a hesla. Systémy slouží například pro firemní komunikaci mezi zaměstnanci, kteří mají přistup k interním datům, klientům, produktům odkudkoliv na světě. Samozřejmě kde máte počítač a internetové připojení. :)

SEO optimalizace

SEO optimalizace

Vaši internetovou prezentaci dokáži optimalizovat pro vyhledávače jako jsou Seznam.cz, Google.cz, tak aby při zadání klíčových slov byla Vaše prezentace na předních pozicích ve vyhledávači.

Někteří optimalizéři Vám řeknou že vaší prezentaci dokážou umístit na první místo ve vyhledávači. Na toto bych si dával pozor, může to být dosaženo způsoby, které moderní vyhledávače nemají rády a mohou následně Vaši prezentaci penalizovat.

Online bannery

Onlien flash bannery

Reklamní online bannery vám udělám jak statické ve formátu gif a jpg, tak i dynamické či animované. Reklamu vám dodám nejen na klasické webové stránky, ale také na mobilní zařízení jako je iPhone, iPad.
Více o reklamních online bannerech »

iPhone aplikace

iPhone applikace

Vypracuji aplikace, které fungují na kvalitních a moderních zařízení od firmy Apple jako je například iPhone, iPad, iPod Touch. Po vytvoření aplikace a odsouhlasení firmou Apple Vám tuto aplikaci vložím na AppStore, aby si ji zákazníci mohli stáhnout do svých zařízení.

Flash aplikace

Flash aplikace

Vytvořím flash aplikaci, jako je například prohlížení fotogalerie, flashové hry, flash video přehrávače, nebo animovaná prezentace Vašeho výrobku příjemně pomocí her a interaktivního zapojení uživatele a potencionálního zákazníka.

Grafické práce

Grafické práce

Navrhnu Vám grafiku pro Vaše reklamní materialy, jako jsou vizitky, letáky, reklamní plachty za pomocí 2D a 3D grafiky, fotomontáží a fotokoláží a následně připravím soubory pro zpracování tiskárnou.

Online roboty

Online roboty

Dle Vašich přání vytvořím nebo sestavím robota, který prohledá internetové stránky a získá data, která následně můžete využít pro své podnikání. Například sledování novinek konkurence a získaná data Vám budou předany každé ráno srozumitelně do Vašeho emailu.