web stránky, internetové portály, online systémy, online bannery
online roboty, iphone aplikace, flash aplikace, grafické práce, SEO optimalizace

Pár slov o Honzovi Vosátkovi...

Kde začít? Jmenuji se Jan Vosátka již nějakou dobu žiju v Teplicích a svoje realizované projekty uvádím pod hlavičkou VOSY.

Od roku 2001 jsem začal podnikat v oblasti výroby webových stránek z valné většiny za pomoci technologie FLASH. Proč technologie Flash? V té době to bylo něco nového na českém internetu a líbila se mi ta volnost a graficke možnosti, které flash umožňoval a stále umožnuje. Následně mě oslovily firmy s žádostí o vytvoření reklamních online bannerů.

Pak přišla doba kdy klienti požadovali to, aby si mohli sami upravovat obsah. Tak jsem se dostal k programovacímu jazyku PHP a správě databází MySQL a začal jsem tvořit administrátorské prostředí k prezentacím klientů. Odsud jsem se dostal k vytváření internetových portálů, jako jsou inzertní portály, eshopy, seznamky atd... a online firemní systémy pro firmy, které chtěli mít přehled o svých aktivitách, odkudkoliv kde je internetové připojení.

Netrvalo dlouho a nastala doba problematiky optimalizace pro vyhledávače, v dřívější době optimalizace pro vyhledávače bylo pouze to, že se na web nasázela klíčová slova a to bylo vše. V současné době je to opravdu alchymie a dřívější praktiky jsou často penalizované. Tak že bylo dobré trochu zabrousit do této problematiky a klientům nabízet praktiky SEO, které nejsou vyhledávači penalizované.

V době výstavby online systémů přibývá požadavků na nejrůznější online roboty, které měly nejrůznější úkoly. Jako například: klientovi každý den připomínat závazky, které si nadefinoval v dřívějších dobách, nebo různé roboty, získávající ceny výrobků konkurentů a další schopnosti online robotů jako je třeba účelové prohledávání internetu pro získávání různých informací ze světových portálů a klientovi je přehledně každý den předat např. emailem.

Přichází doba firmy Apple a jejich průlomových zařízení jako je iPhone, iPad .... .To byla výzva a já jsem se rozhodl v této oblasti rozšířit své vědomosti a aplikace programovat.

Samozřejmostí jsou grafické práce. Retuše, fotomontáže, fotokoláže, různé návrhy na letáky reklamní materiály nebo billboardy.

Souhrn co vlastně umím.

Web stránky, internetové portály, online systémy, online bannery, online roboty, iphone aplikace, flash aplikace, grafické práce, SEO optimalizace.

Tyto možnosti mi umožňují znalosti programovacích jazyků jako jsou:

Flash Actionscript 2,3, PHP, MySQL, HTML, Javascript, XML, Python, Objective-C, a další.

A co vlastně neumím.

Nezařizuji tisk, podklady Vám však dokážu zpracovat, tak aby jste je mohli bez dalších úprav předat tiskárně.